تالارها و رستورن گردان سیرنگ
مجموعه ای ممتاز از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی استان قم می باشد .
معرفی تالار : 
موقعیت جغرافیائی تالار پذیرائی و رستوران گردان و مجموع های تجاری  سیرنگ 
تالار پذیرائی سیرنگ واقع در استان قم – میدان سعیدی (مرکز شهر)- از سمت شمال به خیابان هفتم تیر و از جنوب به حرم مطهر حضرت معصومه (س) منتهی میشود . 

موقعیت جغرافیاتی تالار پذیرایی و رستوران گردان سیرنگ

راه ورود به تالار: 
ضلع جنوبی تالار مشرف به حرم مطهر می باشد با فاصله حدوداً  200 متر  هوایی 
راه ورودی میهمانان از ضلع جنوبی (مردانه و زنانه) از کوچه اول خیابان هدف راه دارد که لابی آن دارای سه آسانسور مخصوص بانوان و – مخصوص آقایان و مخصوص رستوران گردان و یک آسانسور به صورت زاپاس و باربر می باشد . 
(مشخصات آسانسور : هیوندای کره ظرفیت 18 نفر و 1200 کیلو )

ورودی تالار پذیرایی سیرنگ

پارکینگ ها : 
راه ورود میهمانان با ماشین به تالار : 
در ضلع شمالی (کوچه اول هفتم تیر) ورودی اوّل  پارکینگ مجموعه سیرنگ واقع شده است که مشخصات آن به شرح ذیل می باشد . 
•    دارای ورودی کاملاً مجزا و کوچه یک طرف و خروجی کاملاً مجزا از هم کوچه کنار و هم خروجی های پارکینگ 
•    بار اندازی جهت توقف 10 ماشین همزمان 
•    سه لیفت برای سه سایز ماشین (لیفت بر هیوندا) 

طراحی شده که بصورت ورود با هماهنگی پارکبانان از ابتدای ورودی تالار تا انتهای خروجی پارکینگ راهنمایی می کنند . 
پارکینگ های مجموعه تالار پذیرائی و رستوران گردان جمعاً 80 ماشین را در خود جای داده که در چهار طبقه 4- (p4) ، 3- (p3) ، 2- (p2) ، 1- (p1) و همکف می باشد . 
طریقه وارد شدن به پارکینگ : ابتدا  جلوی چشمی با ماشین قرار گرفه و یا پارکبان شما را راهنمایی می کند سپس وارد لیفت شده و چرخ های جلو و عقب در جایگاه از یک دست انداز کوچک عبور کرد و راننده یا کمک راننده شماره پارکینگ را زده و در طبقه مورد نظر درب باز شده و ماشین را در جای خالی مناسب قرار می دهید . و این مراحل بسیار تند و سریع اتفاق  می افتد . 
پارکینگ سیرنگ دارای سیستم حفاظتی و دوربین مدار بسته می باشد . 
بعد از پارک ماشین در طبقه 4- توسط دو آسانسور یکی آسانسورهای باربری که به طبقات 5= تالار مردانه و 4= تالار زنانه و 6 = رستوران گردان راهنمایی شده یا از آسانسور اداری استفاده میشود که با زدن کلید G  یا B   که همان طبقه همکف است . 
راه ورود میمانان بصورت پیاده : 
ضلع شمالی : کوچه هدف شماره 1 بر میدان سعیدی بصورت ورود ممنوع ماشین میباشد . لذا از پیاده رو تقریبا 5  متر وارد لابی میشوید . 
پارکینگ شماره 2 : 
حدود 50 متر از مجموعه سیرنگ ، نرسیده به سازمان تامین اجتماعی که ظرفیت 250 عدد ماشین را داراست  و  میهمانان می تواند سرنشین های خود را از ماشین جلوی تالار پیاده و مستقیم ماشین خود را در محل پارکینگ پارک نمایند و یک دقیقه تا مجموعه پیاده راه را طی کنند .  
طبقه 4: 
این طبقه در مساحتی حدوداً 700 متر مربع فضای بسیار شیک و مجلل بصورت مبله و نیم گرد با ستونهای بسیار کم و طرحی بسیار زیبا با نورپردازی عالی و سن بسیار مدرن با طرح کش سان انجام شده و در قسمت شمالی فضای آماده سازی غذا که از آشپزخانه مرکزی که در طبقه ششم قراردارد به طبقه چهارم با آسانسور آورده میشود . 
و در فضای جنوبی که همجوار آن قراردارد بصورت سلف سرویس با شف های کاملا استیل با دیزاین بسیار مدرن انجام میشود . 

اتاق عقد : 
در این طبقه حدوداً 30 متر مربع قراردارد و به همراه دوربین مدار بسته که در سالن زنانه تصاویر پخش میشود تا هجوم میهمانان به داخل اتاق عقد نباشد . کاملا ً زیبا ، پرده های مجلل – میز بسیار زیبا جهت سرو غذای عروس و داماد و نورپردازی – رویایی (با آخرین سفره های روز دنیا ) 

اتاق عقد تالار سیرنگ

تشریفات : 
شامل دیزاین ورودی و جایگاه عروس و داماد – طاق نصرت – آتش بازی - میز یادبود – میز شام و ... با آخرین متد ژورنالیستی و اجرایی آن در خدمت می باشد و دارای منو می باشد . 
منو را میتوان به صورت تک تک انتخاب کرد و منوی پگ که کمتر از مبلغ 5.000.000 ریال پذیرفته نمی شود و قیمت ها حدود 45% کمتر داده شده است . 
بانوان در نیمه اول سال از ساعت ............. الی ......... مراسم تمام میشود . و در نیمه دوم سال از ساعت ............ الی ......... مراسم تمام میشود . 

تشریفات تالار

نور و صدا : 
کاملا مجهز و مدرن و با آخرین متد روز میباشد . 
نمازخانه : 
در کنار سلف جایگاهی جهت اقامه نماز در نظر گرفته شده است . 
اتاق پرو : 
در این طبقه به مساحت 30 متر مربع دارای 24 کمد و دو عدد کمد ایستاده برای خانواده عروس و داماد موجود است با آئینه های متعدد . 
سرویس بهداشتی : 
دارای 5 سرویس بهداشتی معولی و فرنگی و کاملا بهداشتی و شیک با بوگیر و دستمال کاغذی – سطل زباله متعدد – دست خشک کن و آئینه های متعدد . 

لابی : 
دارای فضای بسیار آرامش بخش با مساحت 50 متر با مبل های بسیار شیک و راحت به همراه تابلوهای تبلیغاتی 
سلف سرویس : 
بصورت کاملا تزئین شده با پرده کاملا برقی جدا کننده از سالن پذیرائی که پس از آماده شدن ، افراد در دو طرف شف ها که قرار گرفته و پس از برداشت غذا از دو طرف نوشابه  سالاد و ژله خود را برداشته و از درب خروجی خارج و از درب ورودی داخل و به طرف میزهای خود میروند بدون اینکه مزاحمتی ایجاد شود و یا صف طولانی و کند حرکت باشد با کمال آرامش غذای سلف را میل مینماید . 
خروج : 
در هنگام خروج و ورود نگهبانان و میهمانداران کاملا راهنمایی می نمایند . 
طبقه 5: 
این طبقه مانند طبقه بانوان بوده بجز نبود اتاق عقد و نبود اتاق پرو که بجای آن نمازخانه مجزا می باشد . 
هنگام خروج نزدیک به 10 دقیقه جهت خارج شدن از پارکینگ ها زمان نیاز دارد ، لذا اولا، بعد از میل کردن غذا هر چه زودتر و بدون ترافیک ماشین خود را از پارکینگ خارج نموده و در خیابان منتظر بقیه افراد خانواده باشید و یا کمی صبر داشته باشید و به تذکرات پارکبانان مجموعه گوش دهید . 
از شما به خاطر حسن سلیقه و انتخابتان متشکریم . 

رستوران گردان :
قطر 17 متر 

 

 

رستوران گردان قم

 

 

بام سنتی رستوران گردان : 
در ضلع شمالی مجموعه واقع شده . آلاچیق ها کاملاً خانوادگی جهت چای زغالی و قلیان آماده خدمات هر چه بیشتر به میهمانان و زائران می باشد  .

بام سنتی رستوران گردان سیرنگ قم

کافی شاب رستوران گردان : 
با نوشیدنی سرد و گرم و بستنی در خدمت شماست . 
کافی شاپ دنج : 
در طبقه سوم تجاری ، محیطی کاملا ً دنج و آرام جهت زوج های جوان و برای بستن قراردادهای کار یو تجاری با Wifi  رایگان و نوشیدنی های سرد و گرم و دسرهای ایرانی در خدمت شماست . 

کافی شاپ دنج مجتمع تجاری سیرنگ

مجموعه تجاری : 
قلب تجارت قم در 7 طبقه تجاری با آخرین برند های روز دنیا در این مجموعه در خدمت مردم و هموطنان می باشد .
مجموعه شهربازی و فست فود : 
یکی از مزایا مجموعه سیرنگ می باشند که جهت لذت کودکان و سرگرمی آنان از شهربازی در هنگام خرید یا مراسم های تالار و رستوران از آن استفاده میشود . 
فست فود نیز جهت سرو غذا در آنجا با محیطی دلنواز استفاده میشود .

مجتمع تجاری تفریحی سیرنگ

به امید دیدار شما در مجموعه سیرنگ

جهت تماشای تورمجازی مجموعه اینجا کلیک نمایید

ارسال پاسخ
مهدی خلیلی گفته

سلام,خسته نباشید,بسیار عالی,حتما مزاحم میشویم,انشاالله برای اوایل سال اینده

ارسال پاسخ
زهرا اکبری گفته

محیطی عالی و شیک و غذای عالی وبرخورد پرسنل عالی فقط اولین بار که اومدیم تولد دخترم بود مهمون هم داشتیم نمی دونستیم بوفه هزنه داره بعد از خوردن غذا کلی هزینه دادایم.

ارسال پاسخ
سید محمدرضا حسینی گفته

گردان بودن و نمای زیبا

ارسال پاسخ
مریم حسنی گفته

تمیز و شیک بودن .بسیار زیبا وشکیل هم هست

ارسال پاسخ
محمد الحكيم گفته

اگر تعدادي از خورشت هاي معروف يا سنتي كه عادة در ساير رستورانهاي عادي سرو نميشود را اضافة كنيد و همچنين منوي غذاي سبك مثلا سبزيجات براي شام و محيط ارام. بادكور نسبتا متفاوت از ساير رستورانهاي داخل شهر و حومه حرم مطهر به همراه قابليت گردش رستوران كه به احتمال بنده يكي از مهمترين عامل

ارسال پاسخ
علی سیاحی زاده گفته

برخورد خوب کارکنان ، غذای خوب ، محیط دلچسب

ارسال پاسخ
معصومه ترابی گفته

من بار اولی که اومدم قم و از میدان سعیدی رد میشدم نمای بیرونی ساختمان بنظرم جالب اومد بعد از طریق اینترنت و سایتتون بیشتر آشنا شدم ،،، در مورد تالار، از دیزاین خوشم اومد ولی میشه ترکیب رنگ گرم تری را به کار برد

ارسال پاسخ
علی زاده گفته

غذای بسیار عالی در محیطی کاملا صمیمی و جذاب

ارسال پاسخ
تنها گفته

سلام ببخشیدخرج عقدحدوداچقدردرمیاد

ارسال پاسخ
سهیلاخانوم شمشیری گفته

واقعاتالارتون عالیه . من باتالارتون ازطربق سایت اشناشدم وعروسمم همینجاست .

ارسال پاسخ
طاهره ایمانی موحد گفته

واقعا فضای متنوعی هستش و خاص

ارسال پاسخ
علی منصوری گفته

در بوفه رستوران سالاد ماکارانی کمی خشک بود . اما سوپ ها خیلی خوب بودند . به نظر من ماست موسیر و زیتون هم اضافه شود خیلی بهتر است

ارسال پاسخ
علی منصوری گفته

گردش سالن بسیار اذیت کننده بود .فرم و لباس پرسنل مناسب این رستوران نبود . در حدود یک ساعت طول کشید تا غذای ما آماده شود . مجموعا با اینکه از کیفیت غذا بسیار راضی بودیم اما عوامل بالا مانع آمدن دوباره ما به رستوران میشود . و فقط کیفیت غذا را پیشنهاد خواهم کرد .

ارسال پاسخ
لیلی گفته

رستورانتون فوق العاده است . فضای بسیار دلنشینی دارد . من چندین بار اومدم رستورانتون و تازه این سایت رو دیدم وگرنه زودتر از اینها نظر داده بودم . امیدوارن همواره موفق باشید .

ارسال پاسخ
سالار گفته

طعم غذا عاااالی و فضا هم آرام بخش و دلچسب چنین مکان هایی برای استان قم نیاز بود . موفق باشید .

ارسال پاسخ
مهدی گفته

سلام. لطفا لیست قیمت غذا و ورودی تالار را در سایت قرار بدید. ممنون

ارسال پاسخ
مدیر در جواب مهدی گفته

سلام . برای اطلاع از قیمت غذا و ورودی همه روزه از ساعت 10 الی 14 و 16 الی 22 در دفتر تالار سیرنگ پاسخگو میباشیم . با تشکر

ارسال پاسخ
محمد رضا گفته

با سلام.قیمت غذا رو هم میشه بذارین؟

ارسال پاسخ
مدیر در جواب محمد رضا گفته

سلام . دوست عزیز برای اطلاع از قیمت غذا و ورودی همه روزه از ساعت 10 الی 14 و 16 الی 22 در دفتر تالار سیرنگ پاسخگو میباشیم . با تشکر تلفن تماس : 36505009 و 36505010

ارسال پاسخ
سیما گفته

سلام مکان خیلی قشنگ و زیبایی دارید . برای استان قم داشتن چنین فضاهایی واقعا لازم است من به همراه خانواده واقعا لذت بردم .

ارسال پاسخ
زهرا حاج حسینی گفته

جای خیلی خوب و قشنگیه ما در ایام عید با خانواده آمدیم و خیلی لذت بردیم . بام سنتی آن هم با اینکه خیلی فضای ساده ای دارد ولی باز هم باعث آرامش میشود . ممنون که در استان قم چنین مکان هایی برای تفریح خانواده ها ایجاد کردید .

ارسال پاسخ
صادق گفته

سلام تالار بسیار زیبایی دارید . عروسی دوست من آنجا بود . مدیریت سالن خیلی عالی بود . همه چی خیلی خوب برگزار شد . برای مراسم ازدواج خودم سیرنگ یکی از اولین گزینه هاست . موفق باشید .

ارسال پاسخ
رضا گفته

سلام جدیداً رستوران گردان روزهای سه شنبه بوفه آزاد گذاشتن که خیلی عالی بود . کار بسیار جالب و به جایی بود . موفق باشید .

ارسال پاسخ
فرشته عوض زاده گفته

رستوران گردان واقعا زیبا بود و دنج

ارسال پاسخ
عارفه گفته

هزینه ورودی تالار برای عروسی چقدر است؟؟؟؟

ارسال پاسخ
مدیر در جواب عارفه گفته

سلام تالار پذیرائی سیرنگ ورودی ندارد . هزینه عروسی هم با توجه به تعداد میهمانان و نوع غذائی که انتخاب میکنید متغیر است .

ارسال پاسخ
ناشناس گفته

من اولین بارم است که می رم ولی من چون توی تهران زندگی می کنم این جا کمی خسته کننده است ولی ون به این سایت اومدم کنجکاو شم این جا رو ببنم

ارسال پاسخ
سهیلا شمشیری گفته

همه چیزعالی بودممنون ازتالارزیباتون وممنون ازشب رویایی ک برامون درست کردید

ارسال پاسخ
صفورا ذهبکار اقدم گفته

محیط شیک و جذاب کیفیت عالی غذاها

ارسال پاسخ
حسین کشاورز گفته

بوفه خوبی دارید اما زمانهایی تعداد انها کم زیاد میشه وهمیشه کامل نیست . زیبایی بهتر نسبت به رستورانهای سطح شهر وکیفیت غذاعالی .

ارسال پاسخ
عليرضا مهريزي گفته

بسمه تعالي . اينجانب در دي ماه سال گذشته مسئول اردوي زيارتي بودم كه چهل نفر از همكاران خود را به رستوران سيرنگ بردم. كيفيت غذا، ميز اوردر ، رستوران گردون و بخصوص برخورد جناب آقاي نظري خيلي عالي و برايمان خاطره شد. انشالله در روزهاي آينده نيز مجددا به اين رستوران خواهيم آمد.

ارسال پاسخ
Danial گفته

سلام .ميخواستم تالار و واسه ٦٠٠ نَفَر همراه غذا و سالاد و نوشابه و ميوه شيريني رزرو كنم ! ميتونين يه لطفي بكنين يه حساب بكنيين يه ايميل بزننين خودم ايران نيستم وگرنه حضوري ميومدم خدمتون ممنون danialmadad@gmail.com

ارسال پاسخ
زینب رضائی گفته

فضای خوب مدیریت خوب . تالاری که میشه بهش اعتماد کرد و منظم هست

ارسال پاسخ
رمضانی گفته

سلام چطوری میز رزرو کنیم ؟

ارسال پاسخ
مدیر در جواب رمضانی گفته

سلام جهت رزرو در رستوران با شماره های 36505005 - 36505006 تماس بگیرید .

ارسال پاسخ
ربانی گفته

سلام . فضای رستورانتان بسیار عالی و دلنشین است موفق باشید .

ارسال پاسخ
سمیه گفته

سلام برای عروسی از تالارتان دیدن کردیم . خیلی مورد پسند واقع شد . یکی از گزینه ها برای انتخاب تالار عروسیمان است .

ارسال پاسخ
شفیعی گفته

سلام من تو کار ژله هستم اگر میخواید کارهای ژله منو ببینید خواستید سفارش بدید در اسرع وقت در خدمتم شفیعی @ jeledesershafiei 09191522231 شماره تماس بنده با ژله های بسیار زیبا در خدمتم

ارسال پاسخ
جلالی گفته

سلام میخواستم قیمت غذاها رو بدونم ولی در فهرست قیمت درج نشده بود.

ارسال پاسخ
روح الله جلالی گفته

زیبایی ، قیمت مناسب. منحصر به فرد بودن مهندسی سالن

ارسال پاسخ
فاطمه خیری گفته

مکان و دکور بسیار شیک و کیفیت مطلوب غذا

captcha reload

Copyright@2015 .All Rights Reserved by alef-ac.com
Top